گزارش هفته 344 خبر و اطلاعیه
31/01/2014 Larger FontFont SizeSmaller Font ارسال خبر به دنباله ارسال خبر به بالاترین ارسال خبر به توییتر ارسال خبر به فیسبوک Bookmark and Share ارسال خبر به دوستان چاپ خبر
کردوند: پایگاه اطلاع رسانی خانواده کبودوند

متاسفانه آقای کبودوند دارای سابقه ناراحتی قلبی، عروقی و بیماری کلیه و فشارخون است و برای کنترل این بیماری ها در زندان ناچار است در شبانه روز دارو مصرف کند اما ایشان در ملاقات با همسرش خانم حسنی اطمینان داده است که در سلامت است و گفته است نباید خانواده نگران باشند که بیماری و مشکل خاصی او را تهدید می کند. آقای کبودوند به همسر و خانواده اش توصیه و تاکید کرده است به جای خبر بیماری از سلامت وی بگویند .


آقای کبودوند به جهت عدم لوث شدن بسیاری از موضوعات اغلب زندانیان سیاسی واقعاً بیمار با توجه به ایزوله بودن بند 350 و عدم دسترسی زندانیان سیاسی به تلفن به طور روزانه، به انکار بیماری خود می پردازد.


آقای کبودوند گفته است روزانه وقت خود را به مطالعه و شرکت در کلاس های مختلف آموزش و نقد و بررسی مسائل مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی سپری می کند و خود وی نیز در هفته چند کلاس آموزش زبان و حسابداری و حسابرسی برگزار می کند. ملاقات این هفته نیز به مدت 30 دقیقه و به صورت کابینی بود.


تهران: 10بهمن 1392محمد صدیق کبودوند